Whatsapp'tan sorun!  

Bilal Vinç Hakkımızda

bilal vinç hakkındaFirmamız 1999 yılında kurulmuş olup, Ankara'da vinç sektöründe 20 yıllık tecrübelerimiz ile her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Buna bağlı olarak, tüm vinç ekipmanlarımız ile yeni teknolojiye uygun olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Ankara kiralık vinç hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yüklerini taşımayı hedeflemekteyiz. Yüksek binalara, katlara ya da Ankara'da her yere siz tarif edin biz sizler için vinçlerimiz ile yapalım.

Vinç kiralama denildiğinde akıllara gelen ilk firmalardan birisi Bilal Vinç. Sizleri yüz üstü bırakmadan en yüksek ağırlıklarda bile vinçlerimiz ile işlerinizi bitirdik ve 20 senelik kariyerimizde en zirvelere ulaştık. Ankara'nın en sevilen vinç firmaları arasında olmak bizi her zaman gururlandırmış ve ödüllendirmiştir.

Hizmetlerimiz

Ankara'nın tüm bölge ve ilçelerinde hızlı, güvenilir ve uygun fiyat avantajı ile kiralık vinç hizmeti vermekteyiz. Ağır ve ya hafif tüm yükleme, indirme ve taşıma işlemlerinizi hızlı ve güvenle yaptırabilirsiniz.
Saatlik, günlük, haftalık ve ya aylık olarak kiralama yapabilirsiniz.
Sepetli platform vinçlerimiz mevcuttur.

Belgelerimiz

Araçlarımız ve üzerinde monte edilmiş vinçlerin İGS'ye uygun olarak geçerli tüm muayeneleri her zaman güncel ve yenidir. Yönetmelikte olması gereken belgelerimiz mevcuttur.

Personellerimiz

Firma bünyesinde çalışmakta olan operatörlerimiz deneyim ve iş tecrübesi bakımından birinci sınıftır.

Firmamız aile şirketidir. Bilal vinç olarak çalışan operatörlerimiz de aile üyesidir. Bu yüzden tüm yapılan çalışmalarımızda da hiç bir sorun ya da problem yaşanmamıştır.

Firma Yetkilisi: Ahmet ÖZDAMAR

 0538 798 07 84

Bala'da Kiralık Vinç Ayaş'ta Kiralık Vinç Şentepe Kiralık Vinç Batıkent Kiralık Vinç Yenimahalle Kiralık Vinç Şaşmaz Kiralık Vinç